ROŚNIE Cena Wiśni na Mrożenie - w Środę Cena wynosi...

Data publikacji: 2019-07-10 14:00:11

Cena wiśni przeznaczonych na mrożenie rośnie do góry. Cena wiśni w porównaniu do ubiegłego tygodnia wzrosła w zależności od skupu od 20 do nawet 50 groszy na kilogramie. Powodem wzrostu cen jest zapewne mała podaż tych owoców na skupach owoców. W odpowiedzi na takie informacje, zamrażalnie owoców podnoszą ceny skupów. Ile skupy płacą za wiśnie w środę?

Z informacji uzyskanych przez portal ior.pl wynika iż cena wiśnie z przeznaczeniem na mrożenie istotnie wzrosła. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o cenach niższych o kilkanaście groszy: cena wiśni.

 

Cena wiśni z przeznaczeniem na mrożenie: 2,2-2,40zł

Należy podkreślić że cena podawana przez nasz portal, jest ceną ze skupów owoców. W przypadku dostarczania bezpośrednio do zamrażalni, cena może być troszkę wyższa. 

 

Jeśli chcesz sprzedaż owoce lub jesteś podmiotem skupowym, zapraszamy do dodania bezpłatnego ogłoszenia na naszym portalu: Dodaj ogłoszenie

Nasz portal informuje na bieżąco o cenach wiśni i innych owoców. Aby mieć łatwy dostęp do informacji, zachęcamy do pobrania i zainstalowania aplikacji na swoim telefonie. Pobierz

Przeczytaj podobne artykuły:

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: